Akcesoria

Baterie Dwufunkcyjne

Profesionalne baterie dwufunkcyjne dostosowane do podłącznia systemów filtracyjnych, dostępne w 2 kolorach srebrnym i satynowanym. Trwała i niezawodna konstrukcja zapewnia długoletnie użytkowanie.

Filtr Prysznicowy z KDF

Filtr ten służy do uzdatniania wody przeznaczonej do kąpieli. Eliminuje zanieczyszczenia organiczne głównie związki chloru i fenolu powodujące przesuszenie skóry oraz łupież i łamliwość włosów. Zmniejsza podrażnienia skóry i zapobiega jej wysuszaniu

Filtr Pralkowy

Przeznaczony do uzdatniania zimnej wody doprowadzanej do pralki automatycznej lub zmywarki. Eliminuje zanieczyszczenia mechaniczne powyżej 15 mikrometrów. Usuwa zanieczyszczenia organiczne (głównie związki chloru i fenolu). Zmniejsza twardość wody

Obudowy wkładów wstępnych 10"

Trzyczęściowa obudowa wraz z odpowiedniego rodzaju wkładami stanowią filtr przeznaczony do poprawy jakości wody pitnej i wody ogólnoużytkowej. Filtr składa się z : przezroczystego korpusu, pierścienia mocującego oraz głowicy z gwintem 1/2" 3/4" i 1". Trzyczęściowa konstrukcja zapewnia całkowitą szczelność systemu oraz pozwala na sprawną wymianę wkładu. W głowicy umieszczony jest zawór odpowietrzający, który pomaga uwolnić powietrze zgromadzone w filtrze po wymianie wkładu. Przezroczysta obudowa pozwala na łatwą ocenę zanieczyszczenia wkładu.

Wkłady sznurkowo-polipropylenowe

Wkłady ze sznurka polipropylenowego - przeznaczone są do filtracji stałych zanieczyszczeń występujących w instalacji. Wkłady zatrzymują takie zanieczyszczenia jak: rdzę, piasek, muł itp., o średnicy, już od 5 mikronometrów.